392
edits
Hendalarsk (talk | contribs) |
Hendalarsk (talk | contribs) m (→Overview) |
||
Line 40: | Line 40: | ||
|{{no}} | |{{no}} | ||
|{{yes}} | |{{yes}} | ||
|- | |||
|{{flag|Hendalarsk}} | |||
| {{yes}} | |||
| {{yes}} | |||
| {{yes}} | |||
| {{yes}} | |||
|- | |- | ||
|{{flag|Takatta Loa}} | |{{flag|Takatta Loa}} |
edits