13,595
edits
mNo edit summary |
m (→Fighters) |
||
Line 425: | Line 425: | ||
| | | | ||
|[[File:RAF Sopwith Camel.jpg|275px]] | |[[File:RAF Sopwith Camel.jpg|275px]] | ||
|- | |||
|[[List_of_Urcean_fighter_aircraft_types#SPV-61|SPV-61]] | |||
|[[Royal Air Force (Urcea)|Royal Air Force]], [[Royal Navy (Urcea)|Roval Navy]] | |||
|1961-1993 | |||
| | |||
|[[File:F-4E Phantom - RIAT 2016 (28590285415).jpg|275px]] | |||
|} | |} | ||