6,563
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 14: | Line 14: | ||
| colspan=2 | <hr> | | colspan=2 | <hr> | ||
|- | |- | ||
| '''Country''' || [[Kiravia|Kiravian Federacy]] | | '''Country''' || [[File:KiravFlag.png|text-bottom|frameless|upright=0.1]] [[Kiravia|Kiravian Federacy]] | ||
|- | |||
| '''[[Kiravian Federalism#Themes|Theme]]''' || [[File:TealEnsign-Light.png|text-bottom|frameless|upright=0.1]] [[Kiravian Federalism#Themes|Overseas Regions]] | |||
|- | |- | ||
| '''Capital''' || [[Iśanvamur]] | | '''Capital''' || [[Iśanvamur]] |