682
edits
m (→Results) |
m (→Editions) |
||
Line 139: | Line 139: | ||
|{{flag|Alstin}} | |{{flag|Alstin}} | ||
|[[Crona]] | |[[Crona]] | ||
| | | Most recent World Cup in Crona | ||
|- | |||
|18 | |||
|[[2030 WAFF World Cup]] | |||
|{{flag|Burgundie}} | |||
|[[Levantia]] | |||
| Not yet held | |||
|- | |||
|19 | |||
|[[2034 WAFF World Cup]] | |||
|{{flag|Aciria}} | |||
|[[Sarpedon]] | |||
| Not yet held | |||
|- | |||
|20 | |||
|[[2038 WAFF World Cup]] | |||
|{{flag|Metzetta}} | |||
|[[Alshar]] | |||
| Not yet held | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
edits