1,735
edits
Line 18: | Line 18: | ||
| [[File:RK62.jpg|170px]] [[File:RK62M3_Rifle.jpg|170px]] | | [[File:RK62.jpg|170px]] [[File:RK62M3_Rifle.jpg|170px]] | ||
| ''Fusil d'Assaut de la Manufacture d'Armes de Gabion''<br>In service since 1962 | | ''Fusil d'Assaut de la Manufacture d'Armes de Gabion''<br>In service since 1962 | ||
|- | |||
| [[MAG-17]] | |||
| {{flag|Yonderre}} | |||
| Pistol | |||
| 9x19mm | |||
| [[File:Sig_Sauer_M17_transparent.gif]] | |||
| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
edits