680
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 19: | Line 19: | ||
|[[Valēka]], [[Kiravia]] | |[[Valēka]], [[Kiravia]] | ||
|{{wp|National shrine}} of the Kiravian Federacy | |{{wp|National shrine}} of the Kiravian Federacy | ||
|- | |||
|[[Chantry of Alstin]] | |||
|Saint Martin's Basilica | |||
| | |||
|[[Alstin (City)|Alstin]], [[Alstin]] | |||
|{{wp|National shrine}} of the United Republic, Seat of the Chantry | |||
|} | |} | ||
edits