4,328
edits
Tag: 2017 source edit |
|||
Line 47: | Line 47: | ||
|{{Flag|Alstin}} | |{{Flag|Alstin}} | ||
|[[Pressley]] | |[[Pressley]] | ||
|Alpha + | |||
| | |||
|- | |||
|{{Flag|Cartadania}} | |||
|[[Aumiers]] | |||
|Alpha + | |||
| | |||
|- | |||
|{{Flag|Cartadania}} | |||
|[[Auvergne]] | |||
|Alpha + | |Alpha + | ||
| | | | ||
Line 52: | Line 62: | ||
|{{Flag|Cartadania}} | |{{Flag|Cartadania}} | ||
|[[New Venceia]] | |[[New Venceia]] | ||
|Alpha + | |||
| | |||
|- | |||
|{{Flag|Cartadania}} | |||
|[[Valorica]] | |||
|Alpha + | |Alpha + | ||
| | | | ||
Line 62: | Line 77: | ||
|{{Flag|Kiravia}} | |{{Flag|Kiravia}} | ||
|[[Sirana]] | |[[Sirana]] | ||
|Alpha | |||
| | |||
|- | |||
|{{Flag|Cartadania}} | |||
|[[Newport, Santiago|Newport]] | |||
|Alpha | |||
| | |||
|- | |||
|{{Flag|Cartadania}} | |||
|[[Amar]] | |||
|Alpha | |||
| | |||
|- | |||
|{{Flag|Cartadania}} | |||
|[[Lynnhaven]] | |||
|Alpha | |||
|Within the [[Palm Coast metropolitan area|Palm Coast]], alongside [[Sierra]] | |||
|- | |||
|{{Flag|Cartadania}} | |||
|[[Calaine]] | |||
|Alpha | |Alpha | ||
| | | | ||
Line 121: | Line 156: | ||
|[[Alahuela]] | |[[Alahuela]] | ||
|Beta + | |Beta + | ||
| | |||
|- | |||
|{{Flag|Cartadania}} | |||
|[[Aurimá]] | |||
|Beta + | |||
| | |||
|- | |||
|{{Flag|Cartadania}} | |||
|[[Lua, São Ricardo|Lua]] | |||
|Beta + | |||
| | |||
|- | |||
|{{Flag|Cartadania}} | |||
|[[Vila Real]] | |||
|Beta + | |||
| | |||
|- | |||
|{{Flag|Cartadania}} | |||
|[[Castelusia]] | |||
|Beta | |||
| | |||
|- | |||
|{{Flag|Cartadania}} | |||
|[[Kairi]] | |||
|Beta | |||
| | |||
|- | |||
|{{Flag|Cartadania}} | |||
|[[Laaula]] | |||
|Beta | |||
| | |||
|- | |||
|{{Flag|Cartadania}} | |||
|[[Santaria]] | |||
|Beta | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
Line 155: | Line 225: | ||
|{{Flag|Alstin}} | |{{Flag|Alstin}} | ||
|[[Dawsbury]] | |[[Dawsbury]] | ||
|Beta + | |||
| | |||
|- | |||
|{{Flag|Cartadania}} | |||
|[[Cagliasi]] | |||
|Beta + | |||
| | |||
|- | |||
|{{Flag|Cartadania}} | |||
|[[Valencia]] | |||
|Beta + | |Beta + | ||
| | | | ||
Line 199: | Line 279: | ||
|[[Wallace]] | |[[Wallace]] | ||
|Gamma - | |Gamma - | ||
| | |||
|- | |||
|{{Flag|Cartadania}} | |||
|[[Figueroa, Lombardia|Figueroa]] | |||
|Gamma + | |||
| | |||
|- | |||
|{{Flag|Cartadania}} | |||
|[[Clairmonte, Montecarlo|Clairmonte]] | |||
|Gamma + | |||
| | | | ||
|- | |- |