1,186
edits
mNo edit summary Tag: 2017 source edit |
Tags: Mobile edit Mobile web edit |
||
Line 167: | Line 167: | ||
|<span data-sort-value="7011483913350000000♠"></span>483,913.35 (186,839.99) | |<span data-sort-value="7011483913350000000♠"></span>483,913.35 (186,839.99) | ||
|<span data-sort-value="7006730000000000000♠"></span>7.3 (2.8) | |<span data-sort-value="7006730000000000000♠"></span>7.3 (2.8) | ||
|- | |||
|22 | |||
|Tierrador | |||
|101,604,230 | |||
|<span data-sort-value="7011524161770000000♠"></span>2,041,817.78 (788,350.99) | |||
|<span data-sort-value="7006980000000000000♠"></span>49.76 (122.88) | |||
|- | |- | ||
|22 | |22 | ||
|Zospiyjan | |Zospiyjan | ||
|} | |} | ||
==History== | ==History== | ||
===Natural history=== | ===Natural history=== |
edits