1,287
edits
Tags: Mobile edit Mobile web edit |
|||
Line 37: | Line 37: | ||
|{{Flag|Cartadania}} | |{{Flag|Cartadania}} | ||
|[[Sierra]] | |[[Sierra]] | ||
|Alpha ++ | |||
| | |||
|- | |||
|{{Flag|Tierrador}} | |||
|[[Taisgol]] | |||
|Alpha ++ | |Alpha ++ | ||
| | | | ||
Line 77: | Line 82: | ||
|{{Flag|Cartadania}} | |{{Flag|Cartadania}} | ||
|[[Calaine]] | |[[Calaine]] | ||
|Alpha | |||
| | |||
|- | |||
|{{Flag|Tierrador}} | |||
|[[Arroyo Rato]] | |||
|Alpha | |Alpha | ||
| | | | ||
Line 195: | Line 205: | ||
|{{Flag|Cartadania}} | |{{Flag|Cartadania}} | ||
|[[Valencia]] | |[[Valencia]] | ||
|Beta + | |||
| | |||
|- | |||
|{{Flag|Tierrador}} | |||
|[[Hugo]] | |||
|Beta + | |||
| | |||
|- | |||
|{{Flag|Tierrador}} | |||
|[[Santiago, Auqali|Santiago]] | |||
|Beta + | |Beta + | ||
| | | |
edits