1,287
edits
Tags: Mobile edit Mobile web edit |
Tags: Mobile edit Mobile web edit |
||
Line 92: | Line 92: | ||
|{{Flag|Tierrador}} | |{{Flag|Tierrador}} | ||
|[[Qabór]] | |[[Qabór]] | ||
|Alpha | |||
| | |||
|- | |||
|{{Flag|Tierrador}} | |||
|[[Sačia]] | |||
|Alpha | |Alpha | ||
| | | | ||
Line 226: | Line 231: | ||
|[[Santiago, Auqali|Santiago]] | |[[Santiago, Auqali|Santiago]] | ||
|Beta + | |Beta + | ||
| | |||
|- | |||
|{{Flag|Tierrador}} | |||
|[[Anloiya]] | |||
|Beta | |||
| | |||
|- | |||
|{{Flag|Tierrador}} | |||
|[[Miccubo]] | |||
|Beta | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
Line 278: | Line 293: | ||
|{{Flag|Cartadania}} | |{{Flag|Cartadania}} | ||
|[[Clairmonte, Montecarlo|Clairmonte]] | |[[Clairmonte, Montecarlo|Clairmonte]] | ||
|Gamma + | |||
| | |||
|- | |||
|{{Flag|Tierrador}} | |||
|[[Topatopaski]] | |||
|Gamma + | |Gamma + | ||
| | | |
edits