6,586
edits
m (→Reactors) |
m (→Reactors) |
||
Line 80: | Line 80: | ||
| 3 × 925 MW | | 3 × 925 MW | ||
| [[Boreal Atomcraft]] | | [[Boreal Atomcraft]] | ||
|- | |||
| style="border-color:inherit;" | [[File:MetreaFlag.png|30px|Metrea]] | |||
| Valtiv | |||
| 4 | |||
| {{wp|PHWR}} | |||
| {{wp|CANDU_reactor|KDU}} | |||
| 4 × 647 MW | |||
| [[Equinox Systems]] | |||
|} | |} | ||