5,277
edits
mNo edit summary Tag: 2017 source edit |
mNo edit summary Tag: 2017 source edit |
||
Line 37: | Line 37: | ||
|{{Flag|Cartadania}} | |{{Flag|Cartadania}} | ||
|[[Sierra]] | |[[Sierra]] | ||
|Alpha ++ | |||
| | |||
|- | |||
|{{Flag|Daxia}} | |||
|[[Mirzak]] | |||
|Alpha ++ | |Alpha ++ | ||
| | | | ||
Line 57: | Line 62: | ||
|{{Flag|Alstin}} | |{{Flag|Alstin}} | ||
|[[Pressley]] | |[[Pressley]] | ||
|Alpha + | |||
| | |||
|- | |||
|{{Flag|Daxia}} | |||
|[[Heng]] | |||
|Alpha + | |Alpha + | ||
| | | |