1,020
edits
mNo edit summary Tags: Mobile edit Mobile web edit |
mNo edit summary Tag: 2017 source edit |
||
Line 66: | Line 66: | ||
|KF | |KF | ||
| +4 | | +4 | ||
|- | |||
|{{flag|Lucrecia}} | |||
|LU | |||
|LUC | |||
|LRE ([[Emeritan Republic]])<br>LGI ([[Isurian Generality]])<br>LMP ([[Merida-Presidential Canton]])<br>LTA ([[Toledo-Administrative Canton]]) | |||
| +378 | |||
|- | |- | ||
|{{flag|Metzetta}} | |{{flag|Metzetta}} |
edits