13,595
edits
mNo edit summary Tag: 2017 source edit |
mNo edit summary |
||
Line 31: | Line 31: | ||
| {{shade|color=green|[[Imperial Legion (Caphiria)|Imperial Legion]]}} | | {{shade|color=green|[[Imperial Legion (Caphiria)|Imperial Legion]]}} | ||
| {{shade|color=blue|[[Imperial Naval Fleet]]}} | | {{shade|color=blue|[[Imperial Naval Fleet]]}} | ||
|- | |||
| style="font-weight:bold;" | {{flag|Pelaxia}} | |||
| {{shade|color=blue|[[Pelaxian Armada]]}} | |||
| {{COther|[[Pelaxian Air Force]]}} | |||
|- | |- | ||
| style="font-weight:bold;" | {{flag|Urcea}} | | style="font-weight:bold;" | {{flag|Urcea}} | ||
Line 39: | Line 43: | ||
| {{shade|color=green|[[Grand Ducal Army]]}} | | {{shade|color=green|[[Grand Ducal Army]]}} | ||
| {{shade|color=blue|[[Marine Yonderre]]}} | | {{shade|color=blue|[[Marine Yonderre]]}} | ||
|} | |} | ||