Animal rights by country: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
mNo edit summary |
Hendalarsk (talk | contribs) |
||
Line 168: | Line 168: | ||
|{{yes C|}} | |{{yes C|}} | ||
|{{yes C|}} | |{{yes C|}} | ||
|{{no X|}} | |||
| | |||
|- | |||
|{{flag|Hendalarsk}} | |||
|{{no X|}} | |||
|{{no X|}} | |||
|{{no X|}} | |||
|{{no X|}} | |||
|{{no X|}} | |||
|{{no X|}} | |||
|{{no X|}} | |||
|{{no X|}} | |||
|{{no X|}} | |||
|{{no X|}} | |||
|{{no X|}} | |||
|{{no X|}} | |||
|{{no X|}} | |{{no X|}} | ||
| | | | ||
Line 217: | Line 233: | ||
|{{MaybeCheck|}} | |{{MaybeCheck|}} | ||
|{{no X|}} | |{{no X|}} | ||
| | | | ||
|} | |} |