Country Codes: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 12: | Line 12: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
|{{flag|Alstin}} | |||
| | |||
|URA | |||
|URA | |||
|+1 | |||
|- | |- | ||
|{{flag|Arcerion}} | |{{flag|Arcerion}} |
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 12: | Line 12: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
|{{flag|Alstin}} | |||
| | |||
|URA | |||
|URA | |||
|+1 | |||
|- | |- | ||
|{{flag|Arcerion}} | |{{flag|Arcerion}} |