4,477
edits
mNo edit summary Tag: 2017 source edit |
mNo edit summary Tag: 2017 source edit |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{ | {| align=right cellspacing=0 width=350px class="infobox toccolours" style="padding: 0.8em 0.8em 0.8em 0.8em; margin: 0em 0em 0.75em 0.75em; background: #fcfcfc; vertical-align: middle; border-h: 1px #c6c6c6 solid; border-top: 1px #c6c6c6 solid; border-left: 1px #c6c6c6 solid; border-right: 1px #c6c6c6 solid; border-bottom: 1px #c6c6c6 solid; border: 1px #c6c6c6 solid; font-size: 85%; span: 1px #c6c6c6 solid;" | ||
| | | colspan="2" bgcolor="#3CB371" | | ||
| | |- | ||
| | | colspan=2 | <hr> | ||
| | |- | ||
|Population | | style="font-size: 10.2pt; background: #fcfcfc; text-align: center;" colspan=2 | '''Colony of Island №5'''<br>'''''Axerka Vôrox Ion''''' | ||
|Governor = | |- | ||
| align=center colspan=2 style="padding: 0em 0em 0.5em 0em; text-align: center; background: #fcfcfc;"| [[File:Teal Ensign.png|300px]]<br><small>Flag</small> | |||
|- | |||
| align=center colspan=2 style="padding: 0em 0em 0.5em 0em; text-align: center; background: #fcfcfc;"| [[File:Poland dummy map.png|300px]] | |||
|- | |||
| colspan="2" bgcolor="#3CB371" | | |||
|- | |||
| colspan=2 | <hr> | |||
|- | |||
| '''Country''' || [[Kiravia|Kiravian Federacy]] | |||
|- | |||
| '''Capital''' || [[City №2]] | |||
|- | |||
| '''Largest City''' || [[City №1]] | |||
|- | |||
| '''Population''' || 1,000 | |||
|- | |||
| '''Governor''' || Diosdado Álfaromero Torres | |||
|- | |||
| '''President''' || Councillor №6 ({{wp|Independent politican|IND}}) | |||
|- | |||
| '''Legislature''' || Legislative Council | |||
|- | |||
| '''[[Federal Stanora|Stanora]] seats''' || 0 | |||
|- | |||
| '''Official languages''' || [[Kiravic Coscivian]] | |||
|- | |||
| '''Recognised languages''' || {{wp|Horpa language|Horpa}} | |||
|- | |||
| '''Postal Abbreviation''' || IC7 | |||
|- | |||
| '''Time Zone''' || Time Zone №7 | |||
|- | |||
| colspan="2" bgcolor="#3CB371" | | |||
|- | |||
| colspan=2 | <hr> | |||
|- | |||
|} | |||
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum odio massa, ullamcorper in lobortis scelerisque, suscipit nec urna. Donec vel interdum sapien, id luctus massa. Aliquam ac velit mi. Nam tristique tempor sapien. Maecenas condimentum mi felis, sed aliquet quam volutpat et. Duis id libero tellus. Pellentesque a velit tellus. Duis dictum fermentum sollicitudin. Sed aliquam nec orci vitae vestibulum. Curabitur sit amet orci volutpat, volutpat dolor quis, lobortis felis. Mauris justo tortor, ornare a faucibus sit amet, volutpat a mi. Quisque vestibulum dui a lacinia sodales. Fusce dignissim tristique sapien a interdum. Mauris sagittis condimentum metus vel pellentesque. Nullam scelerisque bibendum ante, ut blandit justo venenatis nec. | Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum odio massa, ullamcorper in lobortis scelerisque, suscipit nec urna. Donec vel interdum sapien, id luctus massa. Aliquam ac velit mi. Nam tristique tempor sapien. Maecenas condimentum mi felis, sed aliquet quam volutpat et. Duis id libero tellus. Pellentesque a velit tellus. Duis dictum fermentum sollicitudin. Sed aliquam nec orci vitae vestibulum. Curabitur sit amet orci volutpat, volutpat dolor quis, lobortis felis. Mauris justo tortor, ornare a faucibus sit amet, volutpat a mi. Quisque vestibulum dui a lacinia sodales. Fusce dignissim tristique sapien a interdum. Mauris sagittis condimentum metus vel pellentesque. Nullam scelerisque bibendum ante, ut blandit justo venenatis nec. |