1,182
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary Tag: 2017 source edit |
||
Line 97: | Line 97: | ||
| [[Pentapolis]] | | [[Pentapolis]] | ||
| [[Pentapolitan Argot]] | | [[Pentapolitan Argot]] | ||
|- | |||
| colspan="2" |{{flag|Rumahoki}} | |||
| [[Classical Latin|Latin]]<br>[[Rumahokian Pelaxian|Pelaxian]]<br>{{nowrap|[[Brenadine Tainean|Reform Tainean]]}} | |||
| Pelaxian<br>{{nowrap|Reform Tainean}} | |||
| [[Cartadanian language|Cartadanian]]<br>[[Insuo Loa]] | |||
| [[Almadarian Pelaxian]]<br>[[Burgoignesc language|Burgoignesc]]<br>[[Caphiric Latin]]<br>[[Tainean language|Tainean]] dialects | |||
|- | |- | ||
| colspan="2" |{{flag|Vithinja}} | | colspan="2" |{{flag|Vithinja}} |
edits