Liberty Index: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
mNo edit summary |
m (added varshan) |
||
Line 592: | Line 592: | ||
| | | | ||
|1.88 | |1.88 | ||
| | |||
|- | |||
|Varshan | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|1.36 | |||
| | | | ||
|- | |- |
mNo edit summary |
m (added varshan) |
||
Line 592: | Line 592: | ||
| | | | ||
|1.88 | |1.88 | ||
| | |||
|- | |||
|Varshan | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|1.36 | |||
| | | | ||
|- | |- |