Mains electricity around the world: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 52: | Line 52: | ||
|{{flag|Kiravia}} | |{{flag|Kiravia}} | ||
|K | |K | ||
|230 V | |||
|50 Hz | |||
| | |||
|- | |||
|{{flag|Metzetta}} | |||
|G | |||
|230 V | |230 V | ||
|50 Hz | |50 Hz |