Foreign Relations of Burgundie: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
m (→Crona) |
m (→Crona) |
||
Line 213: | Line 213: | ||
|{{flag|Arcerion}} | |{{flag|Arcerion}} | ||
|Allied | |Allied | ||
|Yes | |||
|Yes | |||
|N/A | |||
|- | |||
|{{flag|Ashkenang}} | |||
|Neutral | |||
|Yes | |Yes | ||
|Yes | |Yes | ||
Line 229: | Line 235: | ||
|N/A | |N/A | ||
|- | |- | ||
|{{flag|Chenango | |{{flag|Chakailan}} | ||
|Neutral | |||
|Yes | |||
|Yes | |||
|N/A | |||
|- | |||
|{{flag|Chenango Confederacy}} | |||
|Neutral | |||
|Yes | |||
|Yes | |||
|N/A | |||
|- | |||
|{{flag|Copacaban Republic}} | |||
|Neutral | |Neutral | ||
|Yes | |Yes | ||
Line 242: | Line 260: | ||
|- | |- | ||
|{{flag|Ehemo}} | |{{flag|Ehemo}} | ||
|Neutral | |||
|Yes | |||
|Yes | |||
|N/A | |||
|- | |||
|{{flag|Housatonic}} | |||
|Neutral | |Neutral | ||
|Yes | |Yes | ||
Line 314: | Line 338: | ||
|- | |- | ||
|{{flag|New Yustona}} | |{{flag|New Yustona}} | ||
|Neutral | |||
|Yes | |||
|Yes | |||
|N/A | |||
|- | |||
|{{flag|Occupied Algosh}} | |||
|Neutral | |Neutral | ||
|Yes | |Yes | ||
Line 380: | Line 410: | ||
|- | |- | ||
|{{flag|Ulagan Free State}} | |{{flag|Ulagan Free State}} | ||
|Neutral | |||
|Yes | |||
|Yes | |||
|N/A | |||
|- | |||
|{{flag|Unnuaq Mission State}} | |||
|Neutral | |Neutral | ||
|Yes | |Yes |