Foreign Relations of Burgundie: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
m (→Levantia) |
m (→Crona) |
||
Line 269: | Line 269: | ||
|- | |- | ||
|{{flag|Copake}} | |{{flag|Copake}} | ||
|Neutral | |||
|Yes | |||
|Yes | |||
|N/A | |||
|- | |||
|{{flag|East Arctic Mandate}} | |||
|Neutral | |Neutral | ||
|Yes | |Yes |