Foreign Relations of Burgundie: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
m (→Sarpedon) |
m (→Crona) |
||
Line 216: | Line 216: | ||
|{{flag|Alpachnee Confederation}} | |{{flag|Alpachnee Confederation}} | ||
|Neutral | |Neutral | ||
|Yes | |||
|Yes | |||
|N/A | |||
|- | |||
|{{flag|Alstin}} | |||
|Allied | |||
|Yes | |Yes | ||
|Yes | |Yes |