231
edits
No edit summary |
Takatta Loa (talk | contribs) m (→Overview) |
||
Line 34: | Line 34: | ||
|{{yes}} | |{{yes}} | ||
|{{yes}} | |{{yes}} | ||
|- | |||
|{{flag|Takatta Loa}} | |||
| {{varies}} | |||
|{{varies}} | |||
|{{no}} | |||
|{{varies}} | |||
|} | |} | ||
==Global animal rights== | ==Global animal rights== | ||
{| class="wikitable collapsible" style="font-size:90%; line-height:1.2" | {| class="wikitable collapsible" style="font-size:90%; line-height:1.2" |
edits