3,901
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary Tag: 2017 source edit |
||
Line 35: | Line 35: | ||
| {{COther|[[Cartadanian Air Force]]}} | | {{COther|[[Cartadanian Air Force]]}} | ||
| {{D-N|[[Cartadanian Marine Corps]]}} | | {{D-N|[[Cartadanian Marine Corps]]}} | ||
|- | |||
| style="font-weight:bold;" | {{flag|Faneria}} | |||
| {{COther|[[National Army Aerospace Service]]}} | |||
| {{rarely|[[National Army Logistics Forces]]}} | |||
|- | |- | ||
| style="font-weight:bold;" | {{flag|Kiravia}} | | style="font-weight:bold;" | {{flag|Kiravia}} |
edits