7,219
edits
mNo edit summary |
m (→List) |
||
Line 24: | Line 24: | ||
<small>(barbiturates, benzodiazepines)</small> | <small>(barbiturates, benzodiazepines)</small> | ||
!Notes | !Notes | ||
|- | |||
|{{flag|Burgundie}} | |||
| {{Decriminalized|Decriminalized}} | |||
| {{yes|Legal}} | |||
| {{yes|Legal}} | |||
| {{Illegal|Illegal}} | |||
| {{Illegal|Illegal}} | |||
| {{Decriminalized|Decriminalized}} | |||
| {{Illegal|Illegal}} | |||
| {{Illegal|Illegal}} | |||
| {{Decriminalized|Medical controlled-use}} | |||
| {{Decriminalized|Medical controlled-use}} | |||
| {{Decriminalized|Medical controlled-use}} | |||
| | |||
|- | |- | ||
|{{flag|Caphiria}} | |{{flag|Caphiria}} |
edits