2,554
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 47: | Line 47: | ||
|Sir George Greene* | |Sir George Greene* | ||
|1849-1866 | |1849-1866 | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Crown Governor | |||
|Lord Taylor MacTavish | |||
|1867-1881 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Crown Governor | |||
|Lord Thomas Gray | |||
|1882-1883 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Crown Governor | |||
|Sir William Walter James | |||
|1884-1890 | |||
| | | | ||
| | | |
edits