524
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 20: | Line 20: | ||
| style="background:#BF5F5F" |[[Crona|<span style="color:white;">Crona</span>]] | | style="background:#BF5F5F" |[[Crona|<span style="color:white;">Crona</span>]] | ||
| colspan="6" |16 | | colspan="6" |16 | ||
|- | |||
|{{Flag|Austro-Caldera}} | |||
| style="background:#BF5F5F" |[[Crona|<span style="color:white;">Crona</span>]] | |||
| colspan="4" |20 | |||
|Illegal | |||
|20 | |||
|- | |- | ||
|{{flag|Caphiria}} | |{{flag|Caphiria}} |
edits