6,689
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 15: | Line 15: | ||
| colspan=2 | <hr> | | colspan=2 | <hr> | ||
|- | |- | ||
| '''Country''' || [[Kiravia|Kiravian Federacy]] | | '''Country''' || [[File:KiravFlag.png|text-bottom|frameless|upright=0.1]] [[Kiravia|Kiravian Federacy]] | ||
|- | |||
| '''[[Kiravian Federalism#Themes|Theme]]''' || [[File:TealEnsign-Light.png|text-bottom|frameless|upright=0.1]] [[Kiravian Federalism#Themes|Overseas Regions]] | |||
|- | |- | ||
| '''Capital'''<br><small>''and largest city''</small> || [[Avrēdegra]] | | '''Capital'''<br><small>''and largest city''</small> || [[Avrēdegra]] |