674
edits
m (→Territories) Tag: 2017 source edit |
m (→Territories) Tag: 2017 source edit |
||
Line 206: | Line 206: | ||
!Capital City | !Capital City | ||
!Largest City | !Largest City | ||
!Population ( | !Population (2020 Census) | ||
|- | |- | ||
|TBA | |TBA | ||
Line 269: | Line 269: | ||
|Lantigris | |Lantigris | ||
|Lantigris | |Lantigris | ||
|TBA | |||
|- | |||
|TBA | |||
|IS | |||
|'''[[Isidar]]''' | |||
|Droyn | |||
|Droyn | |||
|TBA | |||
|- | |||
|TBA | |||
|PU | |||
|'''[[Purépec]]''' | |||
|Purépec | |||
|Purépec | |||
|TBA | |||
|- | |||
|TBA | |||
|SO | |||
|'''[[Sotsial]]''' | |||
|Anjiro | |||
|Anjiro | |||
|TBA | |TBA | ||
|} | |} | ||
[[Category:Alstin]] | [[Category:Alstin]] |
edits