6,739
edits
m (→VNQDD) Tag: 2017 source edit |
m (→VNQDD) Tag: 2017 source edit |
||
Line 219: | Line 219: | ||
| '''Electoral Symbol''' || | | '''Electoral Symbol''' || | ||
|- | |- | ||
| '''[[Æonara|South Æonara]] | | '''[[Æonara|South Æonara]]''' || {{Infobox political party/seats|32|120|#DC143C}} | ||
|- | |- | ||
| '''[[Æonara|Liberantia]]''' || {{Infobox political party/seats|35|65|#DC143C}} | |||
|- | |||
| '''[[Federal Stanora]]''' || {{Infobox political party/seats|4|545|#DC143C}} | | '''[[Federal Stanora]]''' || {{Infobox political party/seats|4|545|#DC143C}} | ||
|- | |- |