13,595
edits
mNo edit summary |
m (→2023-24 Index) |
||
Line 35: | Line 35: | ||
| {{flag|Bussdaberria}} | | {{flag|Bussdaberria}} | ||
| style="background-color:#43A847; color:#222; text-align:left;" | Friendly | | style="background-color:#43A847; color:#222; text-align:left;" | Friendly | ||
|- | |||
| {{flag|Caergwynn}} | |||
| style="background-color:#C68C32; color:#222; text-align:left;" | Neutral | |||
|- | |- | ||
| {{flag|Caphiria}} | | {{flag|Caphiria}} | ||
Line 62: | Line 65: | ||
| {{flag|Ehemo}} | | {{flag|Ehemo}} | ||
| style="background-color:#C84E19; color:#222; text-align:left;" | Dismissive | | style="background-color:#C84E19; color:#222; text-align:left;" | Dismissive | ||
|- | |||
| {{flag|Eldmora}} | |||
| style="background-color:#C68C32; color:#222; text-align:left;" | Neutral | |||
|- | |- | ||
| {{flag|Etzil}} | | {{flag|Etzil}} | ||
Line 74: | Line 80: | ||
| {{flag|Galicia}} | | {{flag|Galicia}} | ||
| style="background-color:#C84E19; color:#222; text-align:left;" | Dismissive | | style="background-color:#C84E19; color:#222; text-align:left;" | Dismissive | ||
|- | |||
| {{flag|Hendalarsk}} | |||
| style="background-color:#C68C32; color:#222; text-align:left;" | Neutral | |||
|- | |- | ||
| {{flag|Hollona and Diorisia}} | | {{flag|Hollona and Diorisia}} | ||
Line 95: | Line 104: | ||
| {{flag|Kiravia}} | | {{flag|Kiravia}} | ||
| style="background-color:#43A847; color:#222; text-align:left;" | Friendly | | style="background-color:#43A847; color:#222; text-align:left;" | Friendly | ||
|- | |||
| {{flag|Kronenia}} | |||
| style="background-color:#C8F542; color:#222; text-align:left;" | Protective | |||
|- | |||
| {{flag|Loreseia}} | |||
| style="background-color:#C8F542; color:#222; text-align:left;" | Protective | |||
|- | |||
| {{flag|Lutsana}} | |||
| style="background-color:#C8F542; color:#222; text-align:left;" | Protective | |||
|- | |- | ||
| {{flag|Malentina}} | | {{flag|Malentina}} | ||
Line 119: | Line 137: | ||
| {{flag|Porlos}} | | {{flag|Porlos}} | ||
| style="background-color:#C84E19; color:#222; text-align:left;" | Dismissive | | style="background-color:#C84E19; color:#222; text-align:left;" | Dismissive | ||
|- | |||
| {{flag|Prevalia}} | |||
| style="background-color:#E3FF8F; color:#222; text-align:left;" | Cordial | |||
|- | |- | ||
| {{flag|Pukhtunkhwa}} | | {{flag|Pukhtunkhwa}} | ||
Line 131: | Line 152: | ||
| {{flag|Shenendehowa Bay}} | | {{flag|Shenendehowa Bay}} | ||
| style="background-color:#DCAA41; color:#222; text-align:left;" | Dependent | | style="background-color:#DCAA41; color:#222; text-align:left;" | Dependent | ||
|- | |||
| {{flag|Stenza}} | |||
| style="background-color:#C84E19; color:#222; text-align:left;" | Dismissive | |||
|- | |- | ||
| style="vertical-align:middle;" | {{flag|Takatta Loa}} | | style="vertical-align:middle;" | {{flag|Takatta Loa}} | ||
Line 155: | Line 179: | ||
| {{flag|Varshan}} | | {{flag|Varshan}} | ||
| style="background-color:#F51405; color:#222; text-align:left;" | Hostile | | style="background-color:#F51405; color:#222; text-align:left;" | Hostile | ||
|- | |||
| {{flag|Verecundia}} | |||
| style="background-color:#C8F542; color:#222; text-align:left;" | Protective | |||
|- | |||
| {{flag|Vinesia}} | |||
| style="background-color:#C8F542; color:#222; text-align:left;" | Protective | |||
|- | |||
| {{flag|Vithinja}} | |||
| style="background-color:#C84E19; color:#222; text-align:left;" | Dismissive | |||
|- | |||
| {{flag|Vorenia}} | |||
| style="background-color:#43A847; color:#222; text-align:left;" | Friendly | |||
|- | |- | ||
| {{flag|Yonderre}} | | {{flag|Yonderre}} | ||
| style="background-color:#43A847; color:#222; text-align:left;" | Friendly | | style="background-color:#43A847; color:#222; text-align:left;" | Friendly | ||
|- | |||
| {{flag|Yytuskia-Helvana}} | |||
| style="background-color:#C68C32; color:#222; text-align:left;" | Neutral | |||
|- | |||
| {{flag|Zaskanava}} | |||
| style="background-color:#C84E19; color:#222; text-align:left;" | Dismissive | |||
|} | |} | ||
[[Category:Urcea]] | [[Category:Urcea]] |