432
edits
Line 153: | Line 153: | ||
===Personnel and kits=== | ===Personnel and kits=== | ||
{| class="wikitable sortable" style="text-align:left;" | |||
|- | |||
! rowspan="2" | Team | |||
! rowspan="2" | Manager | |||
! rowspan="2" | Captain | |||
! rowspan="2" | Kit manufacturer | |||
! colspan="2" | Shirt sponsor | |||
|- | |||
! Front | |||
! Sleeve | |||
|- | |||
| data-sort-value="Blumental" | [[F.C Blumental]] | |||
| data-sort-value="Manager" | Manager | |||
| data-sort-value="Captain" | Captain | |||
| Kit manufacturer | |||
| Sponsor front | |||
| Sponsor sleeve | |||
|- | |||
| data-sort-value="Cossenau" | [[OGC Cossenau]] | |||
| data-sort-value="Manager" | Manager | |||
| data-sort-value="Captain" | Captain | |||
| Kit manufacturer | |||
| Sponsor front | |||
| Sponsor sleeve | |||
|- | |||
| data-sort-value="Königstadt" | [[S.V Der Kaiser 1895]] | |||
| data-sort-value="Manager" | Manager | |||
| data-sort-value="Captain" | Captain | |||
| Kit manufacturer | |||
| Sponsor front | |||
| Sponsor sleeve | |||
|- | |||
| data-sort-value="Sassau" | [[Eintragt Sassau]] | |||
| data-sort-value="Manager" | Manager | |||
| data-sort-value="Captain" | Captain | |||
| Kit manufacturer | |||
| Sponsor front | |||
| Sponsor sleeve | |||
|- | |||
| data-sort-value="Hornbau am den Rhodes" | [[F.C Rhodesia]] | |||
| data-sort-value="Manager" | Manager | |||
| data-sort-value="Captain" | Captain | |||
| Kit manufacturer | |||
| Sponsor front | |||
| Sponsor sleeve | |||
|- | |||
| data-sort-value="Füssel" | [[Forza Füssel]] | |||
| data-sort-value="Manager" | Manager | |||
| data-sort-value="Captain" | Captain | |||
| Kit manufacturer | |||
| Sponsor front | |||
| Sponsor sleeve | |||
|- | |||
| data-sort-value="Gelderen" | [[S.F.V Gelderen]] | |||
| data-sort-value="Manager" | Manager | |||
| data-sort-value="Captain" | Captain | |||
| Kit manufacturer | |||
| Sponsor front | |||
| Sponsor sleeve | |||
|- | |||
| data-sort-value="Hertogen" | [[V.S Hertog II]] | |||
| data-sort-value="Manager" | Manager | |||
| data-sort-value="Captain" | Captain | |||
| Kit manufacturer | |||
| Sponsor front | |||
| Sponsor sleeve | |||
|- | |||
| data-sort-value="Herzheim" | [[S.V Horus]] | |||
| data-sort-value="Manager" | Manager | |||
| data-sort-value="Captain" | Captain | |||
| Kit manufacturer | |||
| Sponsor front | |||
| Sponsor sleeve | |||
|- | |||
| data-sort-value="Leeuwstadt" | [[V.V Leeuwstadt]] | |||
| data-sort-value="Manager" | Manager | |||
| data-sort-value="Captain" | Captain | |||
| Kit manufacturer | |||
| Sponsor front | |||
| Sponsor sleeve | |||
|- | |||
| data-sort-value="Lüstenau" | [[F.S.V Lüstenau]] | |||
| data-sort-value="Manager" | Manager | |||
| data-sort-value="Captain" | Captain | |||
| Kit manufacturer | |||
| Sponsor front | |||
| Sponsor sleeve | |||
|- | |||
| data-sort-value="Meyer" | [[O.V Meyer]] | |||
| data-sort-value="Manager" | Manager | |||
| data-sort-value="Captain" | Captain | |||
| Kit manufacturer | |||
| Sponsor front | |||
| Sponsor sleeve | |||
|- | |||
| data-sort-value="Maessen" | [[FC. Union Maessen]] | |||
| data-sort-value="Manager" | Manager | |||
| data-sort-value="Captain" | Captain | |||
| Kit manufacturer | |||
| Sponsor front | |||
| Sponsor sleeve | |||
|- | |||
| data-sort-value="Maessen" | [[Mímir '85]] | |||
| data-sort-value="Manager" | Manager | |||
| data-sort-value="Captain" | Captain | |||
| Kit manufacturer | |||
| Sponsor front | |||
| Sponsor sleeve | |||
|- | |||
| data-sort-value="Nuesteyr" | [[V.D Nuesteyr]] | |||
| data-sort-value="Manager" | Manager | |||
| data-sort-value="Captain" | Captain | |||
| Kit manufacturer | |||
| Sponsor front | |||
| Sponsor sleeve | |||
|- | |||
| data-sort-value="Rhodenburg" | [[S.V Rhodenburg City]] | |||
| data-sort-value="Manager" | Manager | |||
| data-sort-value="Captain" | Captain | |||
| Kit manufacturer | |||
| Sponsor front | |||
| Sponsor sleeve | |||
|- | |||
| data-sort-value="Valkendijk" | [[S.C. Sparta Valkendijk]] | |||
| data-sort-value="Manager" | Manager | |||
| data-sort-value="Captain" | Captain | |||
| Kit manufacturer | |||
| Sponsor front | |||
| Sponsor sleeve | |||
|- | |||
| data-sort-value="Spitz" | [[S.F.V Spitz]] | |||
| data-sort-value="Manager" | Manager | |||
| data-sort-value="Captain" | Captain | |||
| Kit manufacturer | |||
| Sponsor front | |||
| Sponsor sleeve | |||
|- | |||
| data-sort-value="Arneuzen" | [[A.V.V Tempestas]] | |||
| data-sort-value="Manager" | Manager | |||
| data-sort-value="Captain" | Captain | |||
| Kit manufacturer | |||
| Sponsor front | |||
| Sponsor sleeve | |||
|- | |||
| data-sort-value="Eldenburg" | [[B.S.V Tiberinus]] | |||
| data-sort-value="Manager" | Manager | |||
| data-sort-value="Captain" | Captain | |||
| Kit manufacturer | |||
| Sponsor front | |||
| Sponsor sleeve | |||
|- | |||
|} | |||
===Managerial changes=== | ===Managerial changes=== | ||
edits