13,595
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 83: | Line 83: | ||
| {{partial|Uncommon}} | | {{partial|Uncommon}} | ||
| {{partial|Uncommon}} | | {{partial|Uncommon}} | ||
| {{yes|Common}} | |||
|- | |||
| rowspan=2 | {{flag|Urcea}} | |||
| {{no|Illegal}} | |||
| {{no|Illegal}} | |||
| {{no|Illegal}} | |||
| {{no|Illegal}} | |||
| {{yes|Legal}} | |||
| {{yes|Legal}} | |||
| {{no|Illegal}} | |||
| {{no|Illegal}} | |||
| {{no|Illegal}} | |||
| {{yes|Legal}} | |||
|- | |||
| {{no|Rare}} | |||
| {{partial|Uncommon}} | |||
| {{no|Rare}} | |||
| {{yes|Common}} | |||
| {{yes|Common}} | |||
| {{yes|Common}} | |||
| {{no|Rare}} | |||
| {{partial|Uncommon}} | |||
| {{no|Rare}} | |||
| {{yes|Common}} | | {{yes|Common}} | ||
|} | |} |