392
edits
mNo edit summary |
Hendalarsk (talk | contribs) m (Adding Hendalarskara inputs) |
||
Line 38: | Line 38: | ||
| {{yes|Common}} | | {{yes|Common}} | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | [[File:HendalarskFlag.png|24px]] [[Hendalarsk]] | |||
| {{no|Illegal}} | |||
| {{no|Illegal}} | |||
| {{no|Illegal}} | |||
| {{no|Illegal}} | |||
| {{no|Illegal}} | |||
| {{no|Illegal}} | |||
| {{no|Illegal}} | |||
| {{no|Illegal}} | |||
| {{no|Illegal}} | |||
| {{partial|Varies by crime}} | |||
|- | |||
| {{partial|Uncommon}} | |||
| {{no|Rare}} | |||
| {{no|Rare}} | |||
| {{partial|Uncommon}} | |||
| {{no|Rare}} | |||
| {{yes|Common}} | |||
| {{no|Rare}} | |||
| {{no|Rare}} | |||
| {{no|Rare}} | |||
| {{partial|Varies by crime}} | |||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | {{flag|Kiravia}} | | rowspan=2 | {{flag|Kiravia}} |
edits