5,167
edits
Hendalarsk (talk | contribs) |
mNo edit summary |
||
Line 15: | Line 15: | ||
|{{flagicon|Cartadania}} [[Cartadania]] | |{{flagicon|Cartadania}} [[Cartadania]] | ||
| colspan="2" |[[President of Cartadania|President]] - [[Samaria Kalanie]] | | colspan="2" |[[President of Cartadania|President]] - [[Samaria Kalanie]] | ||
|- | |||
|{{flagicon|Corumm}} [[Corumm]] | |||
| colspan="2" |[[Chancellor]] - [[Prib Dodd]] | |||
|- | |- | ||
|{{flagicon|Eldmora-Regulus}} [[Eldmora-Regulus]] | |{{flagicon|Eldmora-Regulus}} [[Eldmora-Regulus]] |