6,585
edits
mNo edit summary |
|||
Line 16: | Line 16: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Arcerion | | [[Arcerion]] | ||
| Arco? | | Arco? | ||
| Arcer? | | Arcer? | ||
Line 22: | Line 22: | ||
| same? | | same? | ||
|- | |- | ||
| Burgundie | | [[Burgundie]] | ||
| Burgundine | | Burgundine | ||
| Burger | | Burger | ||
Line 28: | Line 28: | ||
| Burgoignoix (1000x yes) | | Burgoignoix (1000x yes) | ||
|- | |- | ||
| the Cape | | [[Carna]] | ||
| [[Carnish]] | |||
| [[Carnishman]] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| [[the Cape]] | |||
| Capetian | | Capetian | ||
| Capetian | | Capetian | ||
Line 34: | Line 40: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Kiravia | | [[Kiravia]] | ||
| Kiravian<br /><br /><br />Kirish (archaic) | | Kiravian<br /><br /><br />Kirish (archaic) | ||
| Kiravian<br />Kiravite<br /><br />Kirishman (archaic) | | Kiravian<br />Kiravite<br /><br />Kirishman (archaic) |