887
edits
(gay if you read this) |
mNo edit summary |
||
Line 20: | Line 20: | ||
| [[Corcillum]] | | [[Corcillum]] | ||
| [[National Assembly (Caphiria)|National Assembly]]<br>[[Military Assembly (Caphiria)|Military Assembly]]<br>[[Tribunal Assembly (Caphiria)|Tribunal Assembly]]<br>[[Senate (Caphiria)|Senate]] | | [[National Assembly (Caphiria)|National Assembly]]<br>[[Military Assembly (Caphiria)|Military Assembly]]<br>[[Tribunal Assembly (Caphiria)|Tribunal Assembly]]<br>[[Senate (Caphiria)|Senate]] | ||
|- | |||
|{{flagicon|Carna}} [[Carna]] | |||
| [[Forgaitherin]] | |||
|- | |- | ||
|{{flagicon|Cartadania}} [[Cartadania]] | |{{flagicon|Cartadania}} [[Cartadania]] |