454
edits
Sakartvelos (talk | contribs) mNo edit summary Tag: 2017 source edit |
mNo edit summary |
||
Line 182: | Line 182: | ||
|style="background: #E1E3E7"|[[Istroyan]] | |style="background: #E1E3E7"|[[Istroyan]] | ||
|style="background: #E1E3E7"|[[Catholic Church|Catholicism]] | |style="background: #E1E3E7"|[[Catholic Church|Catholicism]] | ||
|- | |||
|{{Flagicon image|Austro-Caldera.png|size=25px}} [[Austro-Caldera]] | |||
|[[Crona]] | |||
|[[Little Caldera]] | |||
|One party democracy | |||
|{{nts|10000000}} | |||
| data-sort-value="135" |{{Nowrap|$135 billion}} | |||
|{{nts|5,210|prefix=$}} | |||
|{{nts|250}} | |||
|{{nts|40,000}} | |||
|Cronan Indigenous | |||
|[[Indigeno-Calderan|Volin]] | |||
|[[Indigeno-Calderan#Volinism|Volinism]] | |||
|- | |- | ||
|style="background: #E1E3E7"|{{flag|Battganuur}} | |style="background: #E1E3E7"|{{flag|Battganuur}} | ||
Line 624: | Line 637: | ||
|[[Burgoignesc language|Burgoignesc]] | |[[Burgoignesc language|Burgoignesc]] | ||
|[[Catholic Church|Catholicism]] | |[[Catholic Church|Catholicism]] | ||
|} | |} | ||
edits