5,240
edits
Tags: Rollback Reverted |
Tag: Undo |
||
Line 69: | Line 69: | ||
| [[User:Heku]] | | [[User:Heku]] | ||
| Antiquity | | Antiquity | ||
| {{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 198 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Arcerion]] | | [[User:Arcerion]] | ||
Line 76: | Line 76: | ||
| {{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| 176 | | 176 | ||
|- | |||
| [[User:Corumm]] | |||
| Mar-19 | |||
| {{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | |||
| 128 | |||
|- | |- | ||
| [[User:Yonderre]] | | [[User:Yonderre]] | ||
Line 89: | Line 94: | ||
|[[User:Tierrador]] | |[[User:Tierrador]] | ||
|Jun-23 | |Jun-23 | ||
|{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW | |{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| 78 | |||
| | |||
|- | |- | ||
| [[User:Insui]] | | [[User:Insui]] | ||
| Antiquity | | Antiquity | ||
| {{GoldLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 76 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Burgundie]] | | [[User:Burgundie]] | ||
| Antiquity | | Antiquity | ||
| {{GoldLW}}{{BronzeLW}} | | {{GoldLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 58 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Kistan]] | | [[User:Kistan]] | ||
Line 114: | Line 114: | ||
| [[User:Ralkern]] | | [[User:Ralkern]] | ||
| Dec-19 | | Dec-19 | ||
| {{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 39 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Hendalarsk]] | | [[User:Hendalarsk]] | ||
Line 121: | Line 121: | ||
| {{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| 25 | | 25 | ||
|- | |||
| [[User:Kir]] | |||
| Antiquity | |||
| {{SilverLW}}{{SilverLW}} | |||
| 20 | |||
|- | |||
|[[User:Caldera]] | |||
|May-23 | |||
|{{SilverLW}}{{SilverLW}} | |||
|20 | |||
|- | |- | ||
| [[User:Metzetta]] | | [[User:Metzetta]] | ||
| Mar-22 | | Mar-22 | ||
| {{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | |||
| 18 | |||
|- | |||
| [[User:Pelaxia]] | |||
| Feb-20 | |||
| {{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| 18 | | 18 | ||
Line 131: | Line 146: | ||
| {{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| 16 | | 16 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Puertego]] | | [[User:Puertego]] | ||
Line 149: | Line 154: | ||
|[[User:Rumahoki]] | |[[User:Rumahoki]] | ||
|Sept-2 | |Sept-2 | ||
|{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | |{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | |16 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Calinthia]] | | [[User:Calinthia]] | ||
Line 159: | Line 164: | ||
| [[User:Alstin]] | | [[User:Alstin]] | ||
| Mar-22 | | Mar-22 | ||
| {{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 7 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Fiannria]] | | [[User:Fiannria]] | ||
Line 166: | Line 171: | ||
| {{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| 5 | | 5 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Takatta Loa]] | | [[User:Takatta Loa]] | ||
Line 181: | Line 181: | ||
|{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | |{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
|3 | |3 | ||
|- | |||
|[[User:Almadaria]] | |||
|Aug-2 | |||
|{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | |||
|2 | |||
|- | |- | ||
| [[User:FrustratedProgressive]] | | [[User:FrustratedProgressive]] | ||
Line 212: | Line 217: | ||
|1 | |1 | ||
|- | |- | ||
|[[User: | |[[User:Jakee]] | ||
| | |Oct-10 | ||
|{{BronzeLW}} | |||
|1 | |||
|- | |||
|[[User:David]] | |||
|Nov-7 | |||
|{{BronzeLW}} | |{{BronzeLW}} | ||
|1 | |1 |