7,677
edits
m (→Tanks) Tag: 2017 source edit |
m (→Artillery) Tag: 2017 source edit |
||
Line 156: | Line 156: | ||
|{{flag|Burgundie}} | |{{flag|Burgundie}} | ||
|155 mm wheeled self-propelled howitzer | |155 mm wheeled self-propelled howitzer | ||
| | |58 | ||
|[[File:CAESAR YDF.png|170px]] | |[[File:CAESAR YDF.png|170px]] | ||
|Made by [[ | |Made by [[Gerin-Lajoie_Weaponeering]] | ||
|- | |||
|{{wpl|CAESAR self-propelled howitzer|CAESAR NG}} | |||
|{{flag|Burgundie}} | |||
|155 mm wheeled self-propelled howitzer | |||
|26 | |||
|[[File:CAESAR_NG_(Mk._II)_New_Generation_155mm_6x6_self-propelled_howitzer.png|170px]] | |||
|Made by [[Gerin-Lajoie_Weaponeering]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
edits