5,204
edits
m (jan 14-20) Tag: 2017 source edit |
m (jan 21-27) Tag: 2017 source edit |
||
Line 64: | Line 64: | ||
| [[User:Urcea]] | | [[User:Urcea]] | ||
| Antiquity | | Antiquity | ||
| {{BurgLW}}{{BurgLW}}{{BurgLW}}{{BurgLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{BurgLW}}{{BurgLW}}{{BurgLW}}{{BurgLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 1203 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Arcerion]] | | [[User:Arcerion]] | ||
| Mar-22 | | Mar-22 | ||
| {{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 236 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Heku]] | | [[User:Heku]] | ||
Line 76: | Line 76: | ||
| {{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| 202 | | 202 | ||
|- | |||
| [[User:Burgundie]] | |||
| Antiquity | |||
| {{GoldLW}}{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | |||
| 157 | |||
|- | |- | ||
| [[User:Corumm]] | | [[User:Corumm]] | ||
| Mar-19 | | Mar-19 | ||
| {{GoldLW}}{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW | | {{GoldLW}}{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| 149 | |||
| | |||
|- | |- | ||
| [[User:Yonderre]] | | [[User:Yonderre]] | ||
Line 109: | Line 109: | ||
| [[User:Kistan]] | | [[User:Kistan]] | ||
| Mar-22 | | Mar-22 | ||
| {{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}} | | {{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 41 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Ralkern]] | | [[User:Ralkern]] |