231
edits
mNo edit summary |
m (→List) Tag: 2017 source edit |
||
Line 176: | Line 176: | ||
| {{No|Illegal}} | | {{No|Illegal}} | ||
| {{No|Illegal}} | | {{No|Illegal}} | ||
| | |||
|- | |||
|[[Olmeria]] | |||
|{{Yes|Legal}} | |||
|{{Yes|Legal}} | |||
|{{Yes|Legal}} | |||
|{{Yes|Legal}} | |||
|{{Yes|Legal}} | |||
|{{Yes|Legal}} | |||
|{{Maybe|Limited}}<ref>Not currently accepted for official, legal and medical purposes</ref> | |||
|{{Yes|Legal}} | |||
|{{Yes|Legal}} | |||
| | | | ||
|- | |- |
edits