8,998
edits
Tags: Mobile edit Mobile web edit Advanced mobile edit |
Tags: Mobile edit Mobile web edit Advanced mobile edit |
||
Line 279: | Line 279: | ||
! Notes | ! Notes | ||
|- | |- | ||
| | |Destroyers | ||
| | |4 | ||
| | |2 | ||
| | |2 | ||
| | |0 | ||
| | |N/A | ||
|- | |||
|Frigates | |||
|14 | |||
|9 | |||
|5 | |||
|0 | |||
|N/A | |||
|- | |||
|Corvettes | |||
|12 | |||
|7 | |||
|5 | |||
|0 | |||
|N/A | |||
|- | |||
|Diesel-electric attack submarines | |||
|3 | |||
|2 | |||
|1 | |||
|0 | |||
|N/A | |||
|} | |} | ||
edits