7,004
edits
m (1 revision imported: IXWB Import - Take 1) |
Tag: 2017 source edit |
||
Line 117: | Line 117: | ||
| 20XXX-20XXX | | 20XXX-20XXX | ||
| [[Niyasca|South Niyasca]] | | [[Niyasca|South Niyasca]] | ||
| align="left" | | |||
|- | |||
! [[Atoverus Verogan]] | |||
| [[File:KiravianCoA.png|70px]] | |||
| 210XX-210XX | |||
| [[Irrelevant Island|Unknown]] | |||
| align="left" | | | align="left" | | ||
|- | |- | ||
Line 123: | Line 129: | ||
| 21085-21095 | | 21085-21095 | ||
| [[Kiygrava]] | | [[Kiygrava]] | ||
| align="left" | | | align="left" | | ||
|- | |- | ||
! Eridan Vrixtur | ! Eridan Vrixtur |