6,839
edits
Tag: 2017 source edit |
Tag: 2017 source edit |
||
Line 61: | Line 61: | ||
| [[Shaftonist-Republican Alliance|SRA]] | | [[Shaftonist-Republican Alliance|SRA]] | ||
| {{wp|Shaftonist democracy}}, {{wp|Social conservatism}}, {{wp|Ordoliberalism}} | | {{wp|Shaftonist democracy}}, {{wp|Social conservatism}}, {{wp|Ordoliberalism}} | ||
|- | |||
| style="background-color:#DC143C" | | |||
|'''Socialist Party'''<br><small>''Soksyalrisēx Plaiduv''</small> | |||
|<center>{{Infobox political party/seats|75|225|hex=#DC143C}}</center> | |||
| [[New Deal Alliance|NDA]] | |||
| [[Kirosocialism]] | |||
|- | |- | ||
| style="background-color:#BC8F8F" | | | style="background-color:#BC8F8F" | |