Country Codes: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 30: | Line 30: | ||
| | | | ||
| +5 | | +5 | ||
|- | |||
|{{flag|Faneria}} | |||
|FH | |||
|FHA | |||
|FAN | |||
| +68 | |||
|- | |- | ||
|{{flag|Kiravia}} | |{{flag|Kiravia}} |
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 30: | Line 30: | ||
| | | | ||
| +5 | | +5 | ||
|- | |||
|{{flag|Faneria}} | |||
|FH | |||
|FHA | |||
|FAN | |||
| +68 | |||
|- | |- | ||
|{{flag|Kiravia}} | |{{flag|Kiravia}} |