392
edits
mNo edit summary |
Hendalarsk (talk | contribs) m (→List) |
||
Line 77: | Line 77: | ||
|Malokan | |Malokan | ||
|Algosh, Ashnekik, Rihann, Varshani Seqett Dialect | |Algosh, Ashnekik, Rihann, Varshani Seqett Dialect | ||
|- | |||
| rowspan="2" |{{flag|Hendalarsk}} | |||
| [[Khunyeria]] | |||
| colspan="2" rowspan="2"|[[Hendalarskisch]] | |||
| [[Khunyer language|Khunyer]] | |||
| rowspan="2" |[[Nünsyi language|Nünsyi]] | |||
| rowspan="2" | | |||
|- | |||
| [[Pentapolis]] | |||
| [[Pentapolitan Argot]] | |||
| | |||
|- | |- | ||
| colspan="2" |{{flag|Vithinja}} | | colspan="2" |{{flag|Vithinja}} | ||
Line 85: | Line 96: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
{{B.I.S NavBox}} | {{B.I.S NavBox}} | ||
[[Category:Bureau of International Statistics]] | [[Category:Bureau of International Statistics]] | ||
[[Category:Culture]] | [[Category:Culture]] |
edits