3,909
edits
No edit summary Tag: 2017 source edit |
m (added my stuff) |
||
Line 51: | Line 51: | ||
|Illegal | |Illegal | ||
|2008 | |2008 | ||
|Illegal | |||
|Illegal | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Fhainnaeran | |||
|Yes | |||
|No | |||
|No | |||
|No | |||
|Partial | |||
|No | |||
|No | |||
|- | |||
|1952 | |||
|Illegal | |||
|Illegal | |||
|Illegal | |||
|1958 | |||
|Illegal | |Illegal | ||
|Illegal | |Illegal |
edits