133
edits
mNo edit summary |
|||
Line 308: | Line 308: | ||
|Fhasen | |Fhasen | ||
|Catholicism | |Catholicism | ||
|PC | |||
|- | |||
|{{Flagicon|Fiannria}} [[Fiannria|Commonwealth of Fiannria]] | |||
|Levantia | |||
|440,570,829 | |||
|$20.8 trillion | |||
|$47,371.32 | |||
| | |||
| | |||
|[[Brídhavn]] | |||
|Semi-presidential Federal Republic | |||
|Multicultural (Primarily Levantine Indigenous) | |||
|Faeskt | |||
|Levantine Catholic Church | |||
|PC | |PC | ||
|- | |- |
edits